SSG Officers (S.Y. 2018-2019)

no-image-icon

Zarah Louise S. Mahinay
SSG President

no-image-icon

Benjie E. Gibot
SSG Vice President

no-image-icon

Angelo Florague
4th-Year Senator

no-image-icon

Johnmark B. Intes
4th-Year Senator

no-image-icon

Dave Joseph P. Enerlan
4th-Year Senator

no-image-icon

Philip Richard S. Rusiana II
4th-Year Senator

no-image-icon

Gian Nielle A. Fontanilla
1st-Year Senator

no-image-icon

Angelica Mae Yvonne Uluan
1st-Year Senator

no-image-icon

Mary Rose P. Lagumbay
STEM Grade-12 Representative

no-image-icon

Em Genghis Q. Padayao
ABM Grade-12 Representative

no-image-icon

Bailyn Tukuran
GAS Grade-12 Representative

no-image-icon

Allyn Grace Celis
HUMSS Grade-12 Representative

no-image-icon

Margie Sarbido
TVL Grade-12 Representative

no-image-icon

Lito Joey Jervas
STEM Grade-11 Representative

no-image-icon

Mary Shinneth SeƱeres
ABM Grade-11 Representative

no-image-icon

Ronnie Lhyne E. Dagsa
SPORTS Grade-11 Representative

no-image-icon

Angelo Rafael Singco
HUMSS Grade-11 Representative

no-image-icon

Neshiel Delfin
TVL Grade-11 Representative

no-image-icon

Mariel E. Cantomayor
Executive Secretary

no-image-icon

Immanuel C. Intes
Assistant Executive Secretary

no-image-icon

Nathalie Gay C. Patricio
Legislative Secretary

no-image-icon

Abegail P. Mana-ay
Assistant Legislative Secretary

no-image-icon

Jhenne C. Lu
Treasurer

no-image-icon

Juhaina K. Tuladteg
Assistant Treasurer

no-image-icon

Hannan K. Glang
Auditor

no-image-icon

Mhil Rose Zhine S. Taytay
Assistant Auditor

no-image-icon

Ferdinan Jan S. Maguad
Property Custodian

no-image-icon

Datu Guimlah F. Sinsuat
Assistant Property Custodian

no-image-icon

Diadem R. Sasota
Graphics and Design

no-image-icon

Ericka Paola C. Avilla
Graphics and Design

no-image-icon

Jayle Roy Canoy
Documentary Officer

no-image-icon

Arwin Fragata
Documentary Officer

no-image-icon

Sajed M. Mamalampay
Volunteer

no-image-icon

Stephen Jhone L. Libosada
Volunteer

no-image-icon

Edsrafil Gulidtem
Volunteer

Top